3-Daagse Basecamp op 20, 21, 22 september

In de weelderige tuin van landgoed Welgelegen in Groenekan neemt Sonne Copijn, de bijenkoningin van Nederland, je 3 dagen lang mee op een magische ontdekkingsreis.

We beginnen met een digital detox, telefoons uit dus!
Want even niet bereikbaar zijn is het startpunt om weer verbonden te zijn. Verbonden met je zelf, verbonden met anderen en verbonden met je omgeving. Dat is waar het begint. Je gaat het pas zien als je stil staat!

Dag 1: Deze dag staat in het thema van onze gevleugelde vrienden: de bijen. Wie zijn ze en hoe leven ze? Wat geven zij aan ons en hoe kunnen wij voor hen zorgen? Door intensief in te zoomen, leer je ze goed kennen. Je krijgt er dan vrienden bij voor het leven.

Dag 2: We dompelen ons onder in de biodiversiteit. Je leert de omgeving lezen, herkent inheemse planten, ziet hoe natuurlijke systemen groeien en ervaart hoe alles met elkaar in verbinding staat. Hoe herken en herstel je een verstoorde balans en hoe vergroot je een bloeiboog? Je krijgt een basis die zich gaat verdiepen en elke dag en elk seizoen verder groeit. Want als je het eenmaal gezien hebt, ga je het nooit meer 'niet' zien.

Dag 3: Deze dag staat in het teken van onze relatie met de natuur. We zijn vervreemd en maken de aarde kapot. Maar iedereen heeft als kind natuurervaringen die je nu nog weet. We hoefden er geen moeite voor te doen want we zagen het, we waren het! Waar het om gaat is dat we dat vermogen nog steeds hebben. Allemaal! Dan komen we thuis in onze eigen natuur.

Dit base-camp geeft je een fundament om op te wortelen en verder te groeien. Om je vertrouwen in de kracht van de natuur en in je eigen kracht. Want een wereld die goed is voor bijen, is een wereld die goed is voor iedereen.

Tijdens dit basecamp hebben we de drie dagen een dagprogramma, maar overnachten we thuis.
De kosten voor deze drie dagen, incl. lunch, koffie, thee en sap: 185 euro

"*" geeft vereiste velden aan

Schrijf je nu in voor één van de 3-Daagse Basecamps!

Jouw gegevens

Name*
Algemene voorwaarden

Betaling

  • De cursus wordt voorafgaand betaald
  • Is dit niet mogelijk, dan kan je verzoeken tot gespreid betalen
Annuleren door cursisten
  • Annuleren tot 4 weken voor de startdatum kan kosteloos
  • Bij annuleren tot 14 dagen voor de startdatum worden 20% administratiekosten in rekening gebracht
  • Daarna is restitutie niet meer mogelijk
Annuleren door Bee Foundation
  • De cursus gaat door bij minimaal 15 deelnemers
  • Annulering bij onvoldoende deelnemers door Bee Foundation vindt plaats drie dagen voor aanvang van de cursus
  • Het volledige bedrag wordt dan teruggestort
Aansprakelijkheid
  • Bee Foundation is niet aansprakelijk voor eventuele lichamelijke reacties op een bijensteek
  • Mocht je gestoken worden, dan zullen we adequaat handelen en het bijensteekprotocol volgen
  • Jij blijft te allen tijde zelf verantwoordelijk voor de reacties van jouw lichaam

Copyright

Alle rechten zijn voorbehouden. Niets van de op deze website gepubliceerde gegevens mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar worden gemaakt, in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, door fotokopieën, opnamen of enige andere manier, zonder uitdrukkelijke voorafgaande schriftelijke toestemming van Stichting Bee Foundation.

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.